Kaip mums sekasi šiandien

Kiekviena įmonė, pergyvenusi praėjusią krizę, puikiai žino, kiek reikėjo įdėti pastangų, norint išlikti rinkoje.

 

Legalių ir nelegalių prekių ir paslaugų gausa iš vienos pusės tarytum didina konkurencingumą, iš kitos – apsunkina vartotojo pasirinkimą. Dažnai žmonės krypsta į kraštutinumus: pasirinkdami labai pigią prekę ar paslaugą, tikisi itin aukštos kokybės, vėliau pasijunta apgauti.  Taip pat ne visada būna geriausias aktyviai reklamuojamas ir žinomiausias įrankis.

 

Kita vertus ekonominis sunkmetis turi pozityviąją pusę. Klientai tampa vis labiau reiklesni. Įsigydami prekę ar paslaugą tikisi tolimesnio dialogo su pardavėju. Garantija, kad pirkėjas gaus kokybišką įrangos aptarnavimą po jos įsigijimo arba profesionalias konsultacijas po paslaugos suteikimo, nulemia žmonių pasirinkimą. Stengdamasi nenuvilti savo klientų mūsų įmonė plečia veiklą, didindama  aplinkotvarkos paslaugų įvairovę. Šiandien  kviečia apsilankyti naujoje sodo technikos parduotuvėje Kaune, Jonavos g. 3 . Čia taip pat siūlome įsigyti vis didesnę rinkos dalį užimančios, SOLO ir STIGA prekiniais ženklais pažymėtos sodo technikos. Savo parduodamoms prekėms suteikiame garantiją, teikiame remonto paslaugas  visai sodo miško technikai.

 

Jeigu iškilo klausimų, liečiančių aplinkotvarkos sritį, domitės sodo technikos įrengimais ar reikia remonto paslaugų kviečiame apsilankyti:

  • Kauno raj. Raudondvaryje, Vilties g. 1
  • Kaune, Jonavos g. 3

Su pagarba,

 

Direktorė

Laimutė Rybakovienė