Kaip mums sekasi šiandien
2011 m. spalio 05 d.

Kiekviena įmonė, pergyvenusi praėjusią krizę, puikiai žino, kiek reikėjo įdėti pastangų, norint išlikti rinkoje. Legalių ir nelegalių prekių ir paslaugų gausa iš vienos pusės tarytum didina konkurencingumą, iš kitos – apsunkina vartotojo pasirinkimą. Dažnai žmonės krypsta į kraštutinumus: pasirinkdami labai pigią prekę ar paslaugą, tikisi itin aukštos kokybės, vėliau pasijunta apgauti.  Taip pat ne visada būna geriausias aktyviai reklamuojamas ir žinomiausias įrankis.

Skaityti daugiau...
 
Kviečiame apsilankyti mūsų naujoje parduotuvėje Kaune
2011 m. spalio 05 d.

Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų naujoje parduotuvėje Kaune, Jonavos g 3. Čia rasite pilną sodo - miško technikos asortimentą: vejapjoves, motorinius pjūklis, krūmapjoves taip pat originalias dalis ir priedus bei eksploatacines medžiagas.

Skaityti daugiau...
 
Nutilus parodos „Namų pasaulis“ 2011 šurmuliui
2011 m. kovo 29 d.

Paroda Namų pasaulis 2011Apsisprendimą dalyvauti parodoje „Namų pasaulis“ 2011 nulėmė auganti mūsų teikiamų paslaugų ir parduodamų prekių paklausa. Jau pirmąją parodos dieną SOLO ir STIGA prekiniais ženklais pažymėtas stendas traukė daugelio lankytojų žvilgsnius. Parodos metu savo stende pristatėme platų sodo technikos asortimentą: nuo smulkiausių akumuliatorinių žolės žirklių iki labai paklausių STIGA sodo traktorių.

Skaityti daugiau...